Tyr


Zobrazuji 1-24 z 51


Počet položek na stránku:

Americká značka TYR je ve sportovním světě známá především jako výrobce plaveckých a triatlonových potřeb jak pro profesionály, tak i pro rekreační sportovce.

Společnost byla založena v roce 1985 v Kalifornii bronzovým medailistou z OH v Mnichově (1972) Stevem Furnissem a Josephem DiLorenzem. Hlavní myšlenkou bylo nabídnout na trh špičkové plavecké vybavení s neotřelými módními prvky. Co vás bude určitě zajímat je, jak vznikl název značky. Název TYR pochází ze severské mytologie. Jedná se o jméno boha války, odvahy a nebojácnosti

Firma v současnosti spolupracuje s celou řadou špičkových sportovců v čele s 4 násobným olympijským medailistou Mattem Greversem.

Zajímavostí pak je, že značka TYR navrhla a upravila dnes již ikonické červené plavky pro seriál Baywatch (Pobřežní hlídka).

Společnost byla založena v roce 1985 v Kalifornii bronzovým medailistou z OH v Mnichově (1972) Stevem Furnissem a Josephem DiLorenzem. Hlavní myšlenkou bylo nabídnout na trh špičkové plavecké vybavení s neotřelými módními prvky. Co vás bude určitě zajímaj je, jak vznikl název značky. Název TYR pochází ze severské mytologie. Jedná se o jméno boha války, odvahy a nebojácnosti. - See more at: https://www.sportex.cz/sportoviny/tyr-kvalitni-plavecke-a-triatlonove-potreby-nyni-v-prodej

  • 98% spokojených zákazníků
  • 5 161 ks zboží máme na skladě
  • 361 zákazníků online


X