Trenérka Denisa Uhrová

Trenérka Denisa Uhrová

Trenérka Denča s námi spolupracuje už nějaký pátek a jelikož sami na její skupinovky chodíme, můžeme ji jenom doporučovat a chválit! :-) Pojďte se s ní seznámit a třeba bude právě ona vaším parťákem při zlepšování vaší plavecké techniky.


 

Hlavní informace:

Celé jméno Bc. Denisa Uhrová
Kontakty

 facebook.com/swimwell

 deni.uhrova@gmail.com

Telefon 723 499 368
Licence Trenér plaváni 2. třidy od UK FTVS
Kde učím? Sportcentrum YMCA
Koho učím? děti od 5 let, studenty, dospělé, Čechy i cizince
Kdy učím? dle domluvy
Moje ceny  

Pár otázek pro Denču:

Kdo jsou tvoji klienti?

Učím a trénuji zdravé jedince (bez nějakého vážnějšího tělesného či psychického postižení),  malé i velké plaváčky či neplaváčky - plaváčky rovnám do latě s technikou a rychlostí, z neplaváčků se snažím co nejrychleji plaváčky udělat :-D Moji klienti jsou různorodí - Češi, cizinci, prostě kdokoli, kdo najde odvahu rozdat si to s vodním živlem :-)

Proč by podle tebe měli začít plavat i ti, kteří tomuto sportu dosud nepropadli?

Plavání je jeden z mála sportů, který se dá provozovat jako celoživotní pohybová aktivita, od útlého věku až po stáří. Věk zde není žádným limitem. Jediným limitem je vlastní hlava a v ní ukotvený strach, který spolu krok po kroku odbouráme :-). 
 
Plavecká dovednost, umět plavat, může být také někdy podmínkou přežití, nikdy nevíte, v jaké situaci se můžete ocitnout, ať už je to nenadálý pád do vody, nečekaná vlna na dovolené či třeba plavba na lodi a riziko s ní spojené. Plavání je vhodné také jako rehabilitace po případném zranění z jiného sportu či jakéhokoliv jiného úrazu. První cvičení a pohyb, který vám lékař doporučí či vyloženě nařídí, je právě plaváni, a to díky své neinvazivnosti a specifickému vodnímu prostředí, kterému se nic jiného nevyrovná. Může být jako prevence sedavého způsobu života či zaměstnání a stejně jako u většiny sportů si u něj parádně pročistíte hlavu. 
 
Co ti připadá na plavání nejtěžší?
 
Nejtěžší mi na plaváni připadá přesvědčit klienta, který má až panickou hrůzu z vody, aby k ní našel důvěru. Ale jakmile ji najde, zůstane ta jistota už navždy :-)
 
Jakou používáš motivaci?

Jsem od přírody optimista, a proto používám zásadně jen pozitivní motivaci. Trénink musí být makačka, ale hlavně zábava. Mým úkolem je, abychom si to já i klient společně užili a hodně  se zasmáli :-)

Jak pomáháš lidem odstranit strach?

Uff uff, strach se snažím odstraňovat postupně, nenásilně, individuálně a hlavně v klidu, beze spěchu, bez tlaku. Snažím se vytvořit komfortní prostředí i podmínky, postupně budovat sebevědomí klienta a důvěru v jeho vlastní schopnosti. Je to hodně o individuálním přístupu, každý člověk je jiný, takže pokaždé probouráváme bariéru strachu trochu jinak.

Jaké pomůcky používáš pro výuku nejraději?

Nejraději používám malou plaveckou destičku, dá se s ní vymyslet spousta nových a netradičních motivů, kdy většina z nich vypadá naprosto nevinně, ale nakonec je to pěkná dřina :-D

Řekni nám něco o sobě, co děláš, když zrovna nepobíháš po bazénu?

Když zrovna nepobíhám po bazénu, pobíhám většinou ve fitku a snažím se zvednout, co jde, nejlépe všechno. Nebo pobíhám kdekoliv venku, nebo prostě někde pobíhám. Chvíli neposedím a nebaví mě nečinnost a nuda. Pohyb je život a já si snažím pohyb v rytmu života a život v rytmu pohybu vychutnávat každou chvíli :-)

Poslední otázka - máš nějaké motto? :-)

„Neříkám, ze plavání je jednoduché, jenom říkám, že za to stojí." A také mě hodně baví překonávat a posouvat hranice výš a výš. Ale zase vše s rozumem, soustředim se vždy na dílčí cíle a postupné dopracování se k tomu vytyčenému velkému. Krok za krokem. :-)Diskuze

Vložit komentář
 • 1

  Jan Marounek dne 12. 9. 2017 napsal:

  Zdravím, absolvoval jsem tvou ukázkovou hodinu pro začátečníky na YMCe, kde jsi upozorňovala na říjnový placený kurz. Rád bych se přihlásil, ale nenašel jsem kde. Můžeš mně, prosím, nasměrovat? Předpokládám, že stejně jako u předváděcí hodiny je někde přihlašovací tabulka... S díky Jan Marounek jan.marounek@seznam.cz
 • 2

  Angelika - Sportex dne 12. 9. 2017 napsal:

  Dobrý den, váš komentář jsem rovnou přeposlala Denise, určitě vás bude kontaktovat :)
 • 3

  Gisela Mikolai dne 29. 7. 2018 napsal:

  Dobrý den, měla bych zájem o vaše trenérské služby pro me dva syny. Kristofkovi je 5,5 a Endremu 3 roky. Nejakou dobu jsme navštěvovali plavani s dětmi ve skupinách, nyní bychom se chtěli posunout zase trochu dál naučit se i techniku plavani. Děkuji za odpověď Pěkný den Mikolai Gisela 774 750 660
 • 4

  Sanferrer dne 29. 8. 2018 napsal:

  Dobrý den,jsem neplavec a rada bych to změnila. Měla bych zájem o Vaše služby.Lze se domluvit? Děkuji za odpověď.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
 • 98% spokojených zákazníků
 • 9 316 ks zboží máme na skladě
 • 370 zákazníků online


X