Suchá příprava

Suchá příprava

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Posilování pro plavce

Nejen o posilování pro plavce byl náš workshop o kterém jsme psali zde. Pro ty z vás, kteří se nemohli z různých důvodů zúčastnit jsme připravili dnešní shrnutí. Tři díly, které se týkají přípravy plavce na suchu vám umožní lepší vhled do této problematiky a pomůže utříbit si informace, které už třeba trochu máte.

Denisa Uhrová, profesionální trenérka plavání a fitness ze Swim Well radí, jak správně využít posilovnu pro zlepšení plaveckého výkonu. Posilovny se nemusíte bát je to skvělý doplněk k plavání, který vám pomůže se zlepšit. A pokud si nejste jisti správnou technikou nebo máte strach jestli to zvládnete, tak neváhejte využít služeb trenérů, kteří vás tréninkem provedou. Neriskujte zbytečně zranění.

Výživa, doplňky a regenerace pro plavce

Každému z nás je jasné, že správná výživa vede k lepšímu výkonu a spokojenějšímu životu. Ne všichni v tom ale mají jasno. Ano, i výživa je individuální, ale základy zůstávají stále stejné. To nás vede k zamyšlení, co ještě navíc pro sebe udělat, když už máme jídelníček správný a chceme se posunout ještě dále? Jako třešnička na dortu se nabízí doplňky výživy v různých formách. Ale pozor, jedná se o "doplňky" a ty nenahrazují pestrou stravu.

Tématu rozcvičky a strečinku jsme se již věnovali v minulém článku s videem, kde jste již získali, nebo můžete získat (pokud jste ještě nečetli/neviděli) cenné informace. Patří do dnešního tématického bloku, kterým krásně uzavírá téma "Suchá příprava plavce". 

Nezapomeňte si zaškrtnout odběr, aby vám neuniklo žádné další Sportex video a sledujte i náš Facebook a Instagram.
Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


X