SOUTĚŽ: Hledáme motto na naše trika!

SOUTĚŽ: Hledáme motto na naše trika!

Naše sportexácká trika si chceme ozdobit echt plaveckými motty, které řeknou světu, že jsme do plavání celí žhaví a jsme hrdí na to, jak si s vodním živlem rozumíme! Je nás pět, takže potřebujeme pět větiček. Pár tipů už máme (třeba: "Voda je můj živel"), ale možná vás napadnou ještě lepší. Autory skvělých textíků rozhodně nenecháme bez odměny, triko od nás dostanou taky ;-)

 

 

Už vás něco napadlo? Směle pište své návrhy do komentáře tady na blogu nebo na náš Facebook (do zprávy nebo k příspěvku o soutěži, je připnutý nahoře na stránce). Pětice větiček, které nás nejvíc chytnou za srdce, přistane na našich trikách. Autorům vítězných návrhů necháme triko udělat taky, ať můžou svou lajnu hrdě nosit světu na obdiv.

P.S. Firemní trikot dostane i naše týmová psice Joplinka, ať nemusí krást Ondrovu mikinu :-) Jestli vás napadá i něco psího pro ni, sem s tím!

 

 

A ještě praktické info:

 • Načasování: Soutěž startuje dnes 24. 8. 2016, končíme v neděli 28. 8. 2016 o půlnoci. Pak dáme hlavy dohromady, vybereme své favority a v úterý vyhlásíme šťastné výherce.

 • Pravidla: Můžete nám poslat i víc návrhů, nechceme omezovat vaše kreativní procesy ;-) Pokud se sejde stejný návrh od více lidí a my si jej vybereme, triko vyrobíme tomu, kdo své motto poslat dřív.   

 • Porota: Usedneme ve složení Vojta, Lucka, Ondra, Ančí, Fanda a pes.

 • Výhra: Pětce nejnápaditějších tvůrců pošleme kvalitní bavlněné triko, stejné, jako máme my na fotce. V modré barvě a ve velikosti XS - XXL dle vašeho přání. Budete si jej moci vyzvednout na naší prodejně, nebo vám triko pošleme poštou. Na všem se budeme domlouvat přes FB či e-mail.

Zajímá vás ještě něco? Písněte nám a zeptejte se, ideálně ve zprávě na Facebooku nebo tady v komentářích.  

 

Tak se těšíme, co nám vymyslíte, přátelé! Sportu a kreativním počinům všeho druhu zdar.

 

Ančí (toho času bez trika)Diskuze

Vložit komentář
 • 1

  Vladimír CH. dne 27. 8. 2016 napsal:

  Do Vaší soutěže o plavecká hesla 7 kousků od neznámého autora Vladimíra CH. ze Zlína: 1) NEČUM A PLAV !!! 2) Kraul halten und weiter schwimmen! (variace na Švejkovo "Maul halten und weiter dienen!") 3) Zdarec, plavec! 4) Heslo: Veslo 5) Co? Voda? V tom nějak plavu … 6) Kape mi na kaják + 7) pro Moraváky: A tož ZNAK!
 • 2

  Vladimír CH. dne 27. 8. 2016 napsal:

  Ještě nápad (8) : Nápisy z obou stran: Zepředu "Ukaž prsa!" a zezadu "To raděj znak!" Z obou stran by šlo také nápis 2) : Zepředu ""Kraul halten und ... " a zezadu "weiter schwimmen!" a nápis 5) Zepředu "HESLO:" a zezadu "Veslo!" Zdraví Vás Vladimír
 • 3

  Ančí, Sportex.cz dne 29. 8. 2016 napsal:

  Vladimíre, děkujeme převelice za super návrhy! Zdravíme do Zlína ;)
 • 4

  vitek dne 29. 8. 2016 napsal:

  Voda jsem a k vodě se obrátím. Parafráze. Já vím, že soutěž skončila před 22 hodinami, ale co už. Já bych to do příští soutěže zapomněl ????

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
 • 98% spokojených zákazníků
 • 9 352 ks zboží máme na skladě
 • 488 zákazníků online


X