Sleva min. 20% na plavecké potřeby

Sleva min. 20% na plavecké potřeby

Plavecká sezona je v plném proudu a proto jsme vybrali to nejoblíbenější z plaveckých potřeb a to zlevnili o minimálně 20% !! Akce trvá pouze týden tedy do 10. listopadu !!

Máme tu něco pro plavce, připravili jsme plaveckou nabídku, kde jsme zlevnili vše nejoblíbenější plavecké brýle.

 

 

Jako jedny z nejoblíbenějších plaveckých brýlí jsme připravili slevou 21% na velmi oblíbené plavecké brýle Emme Brugge. Ty jsou oblíbené především svou nízkou cenou, ale především tvarem. Očnice brýlí jsou větší, které obsáhnou velkou část obličeje a tak velmi dobře těsní. Mají zrcadlové očnice, které vypadají velmi stylově.

 

 

Dalším modelem jsou Emme Sydney u kterých se nejvíce cení design a cena. Ty jsme sundali na cenu 159,- Kč z původních 190,- Kč. Tyto plavecké brýle doporučujeme především pro aktivnější plavce.

Plavecké brýle od značky Arena jsme vybrali modely Arena Tracks, cena nyní 229,- Kč a Arena Vulcan Pro na krásných 369,- Kč z původních 459,- Kč (Sleva 35%). Plavecké brýle Arena Vulcan Pro mají velmi tenké a velmi přizpůsobivé silikonové těsnění a šikovné štelování délky pásku po stranách očnic. Také díky velmi stylově vytvořenému tvaru jsou tyto brýle právem pasovány na jedny z nejprodávanějcích od této značky.

 

Akci držíme pouze do 10. listopadu !!Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 349 ks zboží máme na skladě
  • 495 zákazníků online


X