Škola znaku - znakové paže

Škola znaku - znakové paže

Druhý díl ze školy znaku je venku. Zaměříme se v něm na to, jak správně plavat znakové paže. Pokud jste ještě neviděli úvodní díl, tak se na něj nezapomeňte nejdřív podívat. 

Znakové paže

Dnes se podíváme zblízka na práci paží u znaku opět s trenérkou Janou Boubínovou, kterou jistě znáte z předchozích dílů našich videí. Pokud už máte zvládnutou techniku kopu, tak se můžete s radostí pustit do nácviku záběru paží a vyvarovat se chyb, kterými jsou špatná poloha hlavy a těla nebo krátký záběr.

Při nácviku znakové paže můžete použít různé pomůcky, které vám pomohou vyladit vaší techniku k dokonalosti. Jak jsme psali již v prvním dílu, tak můžete použít plaveckou desku, a to nejen k nácviku kopu, ale i paží. Desku můžete umístit buď pod hlavu nebo do podpaží. Dbejte nejen na to aby vaše ruka vstupovala pod vodu malíkovou hranou, ale aby i paže šly těsně kolem boků a uší.

Když už jste si jistější se záběrem, tak zkuste nácvik ještě s piškotem, který umístíte mezi nohy, a tím uvolníte obě ruce k nácviku. Pro silovější trénink zvolte určitě prstové plavecké packy, které vám pomohou vylepšit sílu záběru a více posílí záběrové svaly. Jestli máte stále problém se zatékáním vody do uší, tak určitě máte pořád k dispozici špunty do uší, které této nepříjemnosti zabrání. Více informací a hlavně ukázek uvidíte v našem videu.

Už se těšíte na další díl? Tak si nezapomeňte zaškrtnout odběr aby vám náhodou neuniknul. Podívejte se také na naše další videa.Diskuze

Vložit komentář
 • 1

  Jana dne 5. 2. 2019 napsal:

  Zdravím,je to moc zajímavý,dík za tyhle videa.Kdy vyjde další díl?
 • 2

  Sam - Sportex dne 7. 2. 2019 napsal:

  Dobrý den,jsme rádi, že vás naše články a videa baví. Závěrečný díl znaku budeme zveřejňovat během příštího týdne.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
 • 98% spokojených zákazníků
 • 9 571 ks zboží máme na skladě
 • 352 zákazníků online


X