Škola motýla - záběr pažemi

Škola motýla - záběr pažemi

Ten, kdo se těší na další díl našeho plaveckého seriálu, tak se dočkal. Video je venku a vy se tak můžete posunout blíže ke zvládnutí plaveckého způsobu motýl.

Jak na záběr pažemi

V prvním díle jste měli možnost zhlédnout video našeho plaveckého seriálu o motýlkovi. Věříme, že jste úvod dobře zvládli a jste připravení se posunout v nácviku dále. Dnes uvidíte, jak ovládnout správně vaše ruce, a jak si nacvičit záběr. Motýlové paže mají více než 60% podíl na celkové technice. 

Záběr se provádí v několika fázích. Přípravná, přechodová, záběrová, vytažení a přenosová. Nelekejte se složitosti, fáze popisujeme jen pro lepší přehlednost pohybu. Jak na to se dozvíte právě v našem videu. Podívejte se na nejčastější chyby a vyvarujte se jich. Jsme zde pro vás, a tak budeme rádi, když se nás budete pod videem ptát na otázky, které vás k tématu zajímají. 

Pro pokročilejší plavce určitě nesmíme zapomenout zmínit využití plaveckých pomůcek. Můžete použít packy pro silnější záběr, desku nebo piškot, kterým vyřadíte nohy a soustředíte se jen na práci paží. Tak se do toho ponořte a nezapomeňte si zaškrtnout odběr. Na Facebooku a Instagramu sledujte čerstvé novinky, aby vám neuplavala žádná důležitá, nebo zajímavá informace ze světa plavání.Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 397 ks zboží máme na skladě
  • 266 zákazníků online


X