Sportoviny

Recenze

Recenze: Jak jsme testovaly nekonečný bazén

Jednoho květnového odpoledne jsme se vypravily otestovat Endless Pool Fitness Systems E500, moderní bazén s protiproudem, Lucka jako plavec a já jako plavec-začátečník. Počasí nám přálo a plavání bylo úžasné, obě jsme si to užily! Pojďte se s námi podívat, jak takový nekonečný bazén vypadá :-) 

Recenze: ploutve Finis Positive Drive Fins - nejsou pro každého

Dnes se dostáváme k nejrozporuplnějšímu kousku z našeho Finis testování. Ploutve Finis Positive Drive jsou unikátní v tom, že jsou vhodné pro všechny plavecké styly. Tedy i na prsa. Tak jsme se těšily, až je vyzkoušíme přímo na bazénu.

Recenze: Finis Posture Trainer - zaostřeno na hlavu

Jak nám pomohla plavecká vychytávka Finis Posture Trainer se správnou polohou hlavy? Tentokrát testovala naše plavkyně Míša i já-začátečnicre, protože co si budeme povídat - s polohou hlavy bojují především plavci v raném procesu učení ;-)

Recenze: centrální šnorchl Finis, favorit každého tréninku

Plavecké šnorchly si získaly popularitu už i mezi hobby plavci. Jak se osvědčil růžový model od Finisu? Předávám slovo Míši ;-)

Recenze: packy Finis Instinct Sculling Paddles. Příjemné překvapení!

Dneska pro vás máme 100% holčičí recenzi. Vyrazily jsme na bazén ve dvojici, já jako začínající zvědavý hobbík a moje kolegyně Míša v roli profíka, co závodně plave už jedenáct let. Vzaly jsme si s sebou čtveřici plaveckých pomůcek od Finisu. Míša je otestovala pořádnými tempy, můj úkol byl pomůcky a Míšu vyfotit :-) Provětraly jsme toto kvarteto pomůcek:
 

 

 

Začínáme packami, další recenze přibudou do konce týdne ;-)

 

Plavecké packy Finis Instinct Sculling Paddles

Žhavá novinka! Gala přichází s novým nohejbalovým míčem 5042 S, jaký je?

Jestli patříte mezi nohejbalové fandy, máme pro vás skvělou zprávu! Gala rozjela výrobní linku a přihrává na trh zbrusu nový nohejbalový míč Gala 5042 S. Pro nohejbalisty je to opravdu malý svátek ;-) Nový míč máme skladem jako jedni z prvních, jaké jsou naše dojmy?

Recenze: Plavecké brýle MP XCEED - dobrá volba pro závodníky

Další novinkou letošní sezóny jsou plavecké brýle XCEED z kolekce MP. I tento výrobek mi dělal společnost při posledním testování produktů ze skladu firmy Sportex.cz

Recenze: Packy Aqua Sphere Ergoflex - pro zdatné plavce

Dalším produktem z dílny itaské firmy Aqua Sphere, které jsme se vydali otestovat, byly plavecké odporové packy Ergoflex.

Recenze: Ploutve Michael Phelps Alpha Pro - zvládnou všechny styly

Vzali jsme na bazén s triem plaveckých pomůcek, jejichž zemí původu je Itálie. Ano, řeč je o výrobci Aqua Sphere a Michael Phelps. Náš Fanda vzal tuto italskou rodinku na bazén a při tréninku prověřil ploutve MP Alpha Pro, brýle MP XCEED a packy Aqua Sphere Ergoflex. Jak si tyto kousky vedly? Předáváme slovo Fandovi ;-)

 

Recenze plaveckých ploutví MP Alpha Pro - níže na této stránce

Recenze odporových pacek Aqua Sphere Ergoflex

Recenze plaveckých brýlí MP XCEED

Zkoušeli jsme brýle Speedo Rift pro Mask, jak se nám v nich plavalo?

Testovali jsme atypické plavecké brýle s větším těsněním. Mnoho z vás bylo zvědavých, jak se takové brýle nosí či jak jsou pohodlné. No, uvidíte sami :-)

  • 98% spokojených zákazníků
  • 5 146 ks zboží máme na skladě
  • 145 zákazníků online


X