Recenze: packy Finis Instinct Sculling Paddles. Příjemné překvapení!

Recenze: packy Finis Instinct Sculling Paddles. Příjemné překvapení!

Dneska pro vás máme 100% holčičí recenzi. Vyrazily jsme na bazén ve dvojici, já jako začínající zvědavý hobbík a moje kolegyně Míša v roli profíka, co závodně plave už jedenáct let. Vzaly jsme si s sebou čtveřici plaveckých pomůcek od Finisu. Míša je otestovala pořádnými tempy, můj úkol byl pomůcky a Míšu vyfotit :-) Provětraly jsme toto kvarteto pomůcek:
 

 

 

Začínáme packami, další recenze přibudou do konce týdne ;-)

 

Plavecké packy Finis Instinct Sculling Paddles

 

 

Tyto packy pro mě nebyly žádnou novinkou, jelikož jsem s nimi již několikrát plavala. Jestli hledáte packy, se kterými se při záběru posunete o 4 metry, tak tyhle packy to nebudou, ale nenechte se zmást. Tyto packy sice nejsou žádné velké lopaty, ale moc dobře s nimi natrénujete správný záběr.

 

 

Je krásně cítit a poznat, kde je problém v záběru ruky a o to víc se plavec musí soustředit na správnou techniku. Další plus je, že se packy velice rychle nasadí a neškrtí vás žádné stahovací gumičky.

 

  

 

Možná si říkáte, že musí pořád padat z dlaně, ale jakmile začnete plavat, tak na ruce drží a obavy můžete nechat ve vlnách za sebou. Ptáte se, jaký způsob je dobré s těmito packami plavat? Není potřeba dlouho přemýšlet, protože s těmito packami od Finisu můžete plavat všechny styly bez jakýchkoliv problémů.

 

+ pomáhají “cítit vodu”

+ nejsou velké, tím pádem nebolí ramena

+ rychle nasazení i sundávání

 

 
Míša & Ančí


Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 344 ks zboží máme na skladě
  • 489 zákazníků online


X