Recenze hodinek Finis SWIMSENSE™ Live

Recenze hodinek Finis SWIMSENSE™ Live

Finis SWIMSENSE™ Live jsou vodotěsné hodinky, které plavcům pomohou monitorovat jejich trénink a plavecký pokrok. Pyšní se kupříkladu tím, že zaznamenávají nejpřesnější údaje o všech plaveckých cvičeních, takže budete vždy v obraze. A Míša a Ančí je s sebou vzaly na bazén, aby je podrobily testu. 

Ve světě sportu existuje spousta různých typů chytrých sportovních hodinek, ale ne všechny jsou tak vychytané, aby měřily vzdálenost a počet bazénů za vás. Jestli hledáte hodinky, které vám pomůžou v plaveckém tréninku, tak to jsou právě tyhle Finis SWIMSENSE™ Live

Jsou velice intuitivní a jednoduše se nastavují. Pro zahájení tréninku ve vodě stačí pouze 2 zmáčknutí tlačítka a můžete vyrazit.

Osobně jsem mohla srovnat hodinky Finis oproti jiným hodinkám. Občas se stane, že hodinky Garmin čas od času bazén vynechá či naopak přičte navíc. To se mi při testování hodinek Finis SWIMSENSE™ Live nestalo. Můžete se na hodinky spolehnout, že vám změří nejen vzdálenost a počet bazénů, ale také počet udělaných temp či spálené kalorie.

Další skvělou vychytávkou hodinek Finis SWIMSENSE™ Live je propojení s mobilní aplikací Finis Live™, kterou si do telefonu můžete stáhnout. V aplikaci lze vidět veškeré detaily tréninku a porovnat si je s předchozími tréninky, což mi přijde jako skvělá možnost vidět dosavadní progres a změny v rámci trénování.

Ve vodě jsou dobře čitelné díky OLED displeji a ovládání zajišťují 3 postranní tlačítka.

Hodinky bych doporučila všem, kteří chtějí sledovat svůj plavecký trénink a také těm, kteří se “zapomenou” při počítání jednotlivých bazénu ;). Na Finis SWIMSENSE™ Live se můžete spolehnout! 
Diskuze

Vložit komentář
 • 1

  Monika Špičková dne 20. 2. 2018 napsal:

  Dobrý den, kde se dají tyto hodinky koupit? Děkuji.
 • 2

  Lucie - Sportex dne 20. 2. 2018 napsal:

  Přece na našem e-shopu :-) Klikněte na odkaz níže https://www.sportex.cz/finis-swimsense-live/
 • 3

  Leona dne 22. 10. 2018 napsal:

  Dobrý den, poznají hodinky plavecký styl? Jako to uměly Garmin? Nebo poradíte s koupí takových hodinek?
 • 4

  Lucie - Sportex dne 22. 10. 2018 napsal:

  Dobrý den, bohužel hodinky plavecký styl poznat neumí. Poznají pouze vzdálenost, počet temp, čas a délky bazénů.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
 • 98% spokojených zákazníků
 • 4 765 ks zboží máme na skladě
 • 361 zákazníků online


X