Připravte se na dovolenou k moři už teď

Připravte se na dovolenou k moři už teď

Připravte se na letní dovolené už teď. Pokud se chystáte letos k moři, nezapomeňte si přibalit masku a šnorchl.

Chystáte se letos k moři? Nepodceňte přípravu...

 

Nabízíme řadu potápěčského vybavení pro dospělé i dětské potápěče. V nabídce máme potápěčské masky, šnorchly, potápěčské sety,  ploutve a další doplňky.

Potápěčský set se skládá z potápěčské masky a šnorchlu. Sety jsou cenově výhodnější, něž nákup jednotlivých částí zvlášť a navíc jsou brýle i šnorchl designově stejné. Nabízíme jak sety se silikonovým těsněním jako je Potápěčský set Emme Maui silikon, tak s těsněním z PVC například potápěčský set Emme Hawai PVC.  V nabídce máme i dětský set Emme Cyprus Kids silikon.

Potápěčské masky se vyrábějí s dvojím typem těsnění. Silikonové těsnění je pružnější a lépe se přizpůsobí obličeji, je však o něco dražší než těsnění z PVC. Také mohou být masky jednozorníkové či dvouzorníkové. Pokud má maska u nosu skla přepůlená, jedná se o dvouzorníkovou masku. Má sklo zvlášť pro pravé i levé oko. Tyto druhy se liší zejména vnitřním profilem a objemem masky.  Všechny potápěčské brýle mají temperovaná 4mm skla. Pásek je vždy nastavitelný.

Potápěčské šnorchly jsou opatřeny vypouštěcím ventilem, který ulehčuje vytlačení vody z trubice. Většina šnorchlů je opatřena antiwave systémem, který zabraňuje vniknutí vody do trubice. Tento systém se uplatňuje především při šnorchlování ve vlnách. I zde je možnost výběru mezi šnorchlem z PVC a silikonu. Každý šnorchl se dá upnout k potápěčské masce pomocí rychlospon.

 

Potápěčský set

 

Potápěčské ploutve jsou k dostání ve dvou základních typech. Ploutve jsou s plnou botičkou nebo s otevřenou botičkou.  Výhoda otevřené botičky je především větší rozmezí velikosti.

 

Jako další vybavení pro potápění jistě využijete speciálně upravené pouzdra a batohy na všechny vaše potřeby. Dále je možné použít potápěčské ploutve. Ty jsou k dostání ve dvou základních typech. Ploutve jsou s plnou botičkou nebo s otevřenou botičkou.  Výhoda otevřené botičky je především větší rozmezí velikosti. V nabídce máme i boty do vody, které jsou vhodné především na kamenité pláže.Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 209 ks zboží máme na skladě
  • 317 zákazníků online


X