Představujeme vám Jaked!

Představujeme vám Jaked!

Jde vám právě hlavou, co to vlastně je to “Jaked”? Rádi vám toto tajemství odtajníme. Jaked je italská značka plaveckých potřeb, které zahrnují plavky, plavecké čepice, brýle či plavecké pomůcky, jako třeba piškoty, plavecké desky, packy, šnorchly a mnoho dalšího. Říkáte si, jak je možné, že se o této značce dozvídáte až nyní? Odpověď je nasnadě: Nikdo tuto značku na českém trhu zatím neprodává. Teda vlastně teď už ano. :-)

Krátký pohled do minulosti

Firma vstoupila na trh v roce 2008 svými prvními plavkami Super-body J01, které tehdy disponovaly hned dvěma revolučními prvky: Prvním z nich byly svařované švy, jež měly zajistit plavcům dokonalou klouzavost ve vodě a samozřejmě i potřebný komfort. Druhým prvkem byl materiál na bázi polyuretanu, který měl za úkol redukovat odpor vody. Mezi jednotlivými vrstvami polyuretanu ovšem byly vzduchové kapsy a plavky nejen lépe klouzaly ve vodě, ale navíc i plavce nadnášely.

Plavky byly tak skvělé, že na Mistrovství světa v plavání v roce 2009, které se konalo v Římě, mělo na sobě přibližně 68 % plavců tento unikátní model plavek, přičemž celkem 17 světových rekordů tehdy bylo pokořeno plavci v plavkách této značky.

Proti těmto supermoderním úborům však zasáhla plavecká federace FINA, kvůli čemuž nakonec došlo k zákazu používání umělých látek, jako je i polyuretan. Namísto toho se výrobci i plavci museli vrátit k textilu jako výrobnímu materiálu.

Jaked dnes

I přesto, že polyuretanové plavky jsou na závodech zakázané, firma nezahálí a dál vyvíjí plavky, jež uvítají nejen profesionální plavci, ale i ti volnočasoví, kteří trénují jen tak pro zábavu. Každopádně u plavek to ani zdaleka nekončí, jak jsme uvedli výše.

Jaked poprvé v Česku!

Díky Sportexu máte nyní možnost vyzkoušet plavky a plavecké pořtřeby Jaked i vy. Chcete-li si vyjít na bazén ve dvou, není od věci se sladit, ať všichni vědí, že k sobě patříte. To vám umožní dvoudílné dámské plavky Jaked Rock and Roll Phoenix a pánské plavky střihu trunk Jaked Rock and Roll Man.

Jedinečným kouskem jsou už od pohledu dámské jednodílné plavky Jaked Dentelle Woman s krajkovým motivem. V nich se snoubí luxus, elegance a neodolatelná ženskost. Posuďte sami! Jsou vyrobeny ze strečové tkaniny, která odpovídá vysokým standardům a požadavkům závodních plavců. Pokud pánové při trénincích vítají jednoduchou eleganci a kvalitu, pak jsou pro ně plavky Jaked City Black Brief jako dělané.

Nejen tělo, ale i hlavu můžete ozdobit stylovými produkty Jaked. K plavkám Rock and Roll se svým motivem hodí stejnojmenná čepička. Čím ale rozhodně zaujmete, jsou originální čepičky s motivy jídla, kterému prostě málokdo odolá. Na hlavě tak hrdě můžete nosit popcorn, hranolky, hamburger nebo sladký muffin.

Ti, co to myslejí s plaváním vážně, jistě rádi sáhnou po Jaked Swimming Cap Bowl s 3D střihem.

A ani s plaveckými pomůckami Jaked nezůstává pozadu. Svůj plavecký trénink ozvláštníte plaveckými packami Boost Swimming Paddles nebo Evo Swimming Paddles. Plaveckou techniku zlepšíte a horní část těla posílíte také s dopomocí plaveckého piškotu Jaked Pull Buoy Evo. O posílení nohou při plavání se pak postará plavecká deska Jaked Evo Board.

Dělá vám problém soustředit se na otáčení hlavy kvůli nádechu a zároveň při tom vnímat svou plaveckou techniku? Šnorch Jaked Frontal Snorkel je skvělým řešením tohoto problému.

I plavecké brýle patří mezi nezbytné současti plavcovy výbavy. Na to výrobce Jaked rovněž myslel, proto se neváhejte vybavit některými z brýlí, které na našem e-shopu nabízíme. A kdyby vás trápilo, v čem to všechno máte přenést na bazén, také tuhle otázku měl výrobce na paměti. Řešením se tak stává praktický Mesh Bag, který u nás najdete rovnou ve třech barevných variantách.

Tak tedy ať to se značkou Jaked plave! :-)Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 090 ks zboží máme na skladě
  • 198 zákazníků online


X