Podívejte se na záznam z našeho workshopu

Podívejte se na záznam z našeho workshopu

Krátkou reportáž o Suché přípravě jste si mohli přečíst zde. Nyní vám nabízíme slibovaný video záznam, kde se můžete ponořit spolu s námi do tématu a věnovat pár chvil sebevzdělávání.

Suchá příprava plavce s Denisou Uhrovou

Jestli jste se těšili na celý záznam z našeho worshopu, pak jste se dočkali. I my jsme se nemohli dočkat až vám ho budeme moci "naservírovat" v plné kráse. Pěkně v klidu domova se můžete podívat, jak nám tady bylo, a co jsme se dozvěděli přímo od trenérky Denisy. 

Nezapomeňte si zaškrtnout odběr ať jste stále s námi v obraze, a také nás sledujte na Facebooku a Instagramu.Diskuze

Vložit komentář
 • 1

  Patrik Neubauer dne 4. 1. 2019 napsal:

  Plavu už řadu let a neumím si bez plavání představit život. Sportex mám taky rád a už párkrát jsem tu nakoupil. Ale po zhlédnutí videa musím říct, že tu jaksi dochází k nadužívání slova "workshop". Toto je spíš přednáška než workshop. Workshop je spíš dílna, kde lektor připraví program tak aby jeho účastníci různými cestami, jako je brainstorming, mentální mapy, zpětná vazba, aj. došli k nějakému výsledku za použití vlastních zkušeností a znalostí.
 • 2

  Sam - Sportex dne 4. 1. 2019 napsal:

  Dobrý den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že u nás nakupujete. Máte pravdu, že v tomto případě se jednalo spíše o přednášku. Nicméně docházelo k interakci s publikem a posluchači odcházeli spokojení. Slovo workshop jsme pojali moderně a s nadsázkou. Jestli jsme vás tímto slovem nějak pohoršili, tak se omlouváme.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
 • 98% spokojených zákazníků
 • 7 112 ks zboží máme na skladě
 • 319 zákazníků online


X