Plavecký klub Sports Team CZ

Plavecký klub Sports Team CZ

Organizace Sports Team CZ se specializuje na plavání a poskytuje komplexní služby v oblasti rekreačního i výkonnostního plavání, a to zejména pro děti. Výuku plavání aktuálně nabízí na 11 bazénech v 8 městech a na několika dovednostních úrovních. Zakladatelem je olympionik Jiří Jedlička, proto jsou zde všichni začínající plavci v dobrých rukou a pod dohledem profesionála :-)


 

Hlavní informace:

Název organizace:

Sports Team CZ

Kontakty:

 sportsteam.cz

 facebook.com/SportsTeamCZ

 info@sportsteam.cz

 instagram.com/sportsteamcz

Kde učíme?
Praha, Ostrava, Pardubice, Litomyšl, Chrudim, Skuteč, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou
Koho učíme?
převážně děti - již od 4 let, ale i dospělé
Kdy učíme?
dle časových rozvrhů na jednotlivých bazénech
Naše ceny:
dle frekvence tréninků a jednotlivých bazénů


Pár otázek pro Jirku Jedličku, zakladatele organizace: 

Jak je organizace Sports Team CZ v současnosti velká a jaké kurzy dětem nabízíte?

Aktuálně máme kluby v 8 městech a vedeme kurzy plavání na 11 bazénech. Členská základna čítá již kolem 900 dětí, které s námi plavou různě dlouho a na různých úrovních. Některé s námi začínaly se svými prvními tempy a nyní jsou v závodních kurzech. 

Nabízíme kurzy odstupňované dle plaveckých dovedností: přípravnou plaveckou výuku pro neplavce, základní plaveckou přípravku, zdokonalovací plavání, sportovně kondiční plavání a závodní plavání. 

Jaké nejstarší dítě může přijít do kurzů?

Není to omezené. Těm, kteří u nás začínali je nyní kolem 13 let, k nim se tyto starší děti mohou připojit, ovšem výkonnostně na tom budou už lépe - pokud 13letému nebude vadit, že bude ve skupině s mladšími dětmi, může se připojit do jakékoliv skupiny dle výkonnosti. 

Jak velké jsou skupiny?

To hodně záleží na kapacitách jednotlivých bazénů. Dodržujeme však pravidlo, že na 8 neplavců připadá jeden trenér. Jakmile je skupina větší než 8 dětí, věnuje se jí více trenérů. U plavců je pak počet vyšší, zde připadá jeden trenér na 15 plavců.

Co můžete dětem nabídnout? Proč by měly přijít plavat právě k vám?

Našim posláním je zlepšovat poskytované služby v oblasti plavání v České republice. Jako správně fungující organizace vyznáváme nějaké hodnoty, kterými se řídíme. Máme cíle, máme vize a stále rosteme, jsme stabilní organizace a věci děláme s nadšením. Naše hodnoty jsou profesionalita, růst, komunikace s lidmi, nadšení a inovace. Věci se snažíme dělat jinak a máme výsledky - stoupáme ve všech ukazatelích, ať už na členské základně či sportovních výsledcích.

Co můžeme členům klubu nabídnout, zjistí nejlépe tak, že sami si všechno vyzkouší, kouknou na náš web a přijdou na trénink. Tak přijďte, těšíme se na vás!

Pavel Brůj (ředitel organizace) a Jiří Jedlička (zakladatel)Diskuze

Vložit komentář
  • 1

    Josef Mokrý dne 17. 12. 2018 napsal:

    Sports Team je snad nejhorším plaveckým oddílem v Praze. Rádoby plavecký oddíl zaměstnává na Šutce "trenéry", kteří neovládají základní metodické postupy. Jednání o nápravě např. s panem Brůjem je jen ztrátou času. Tento pán si myslí, že se středem vesmíru a že o plavání ví víc než Phelps. Pokud mohu doporučit, tak snad jakýkoli jiný oddíl hlavně na Sportteam. Na Šutce je řada jiných oddílů kde s Vámi a s Vašimi dětmi jednají slušně a děti něco naučí. Pan Jedlička, který klub zakládal kdysi odjel do Austrálie, protože byl přesvědčen, že v ČR jsou nekvalitní trenéři a že on potřebuje něco lepšího. Nyní v ČR nabízí ty nejhorší lektory plavání se kterými jsem měl možnost kdy se setkat. Je to opravdu paradox jak je člověk sportovec ochoten hluboko klesnout.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 6 138 ks zboží máme na skladě
  • 449 zákazníků online


X