Sportoviny

Plavecké bazény

Postupně, ale detailně, mapujeme stav a kvalitu českých bazénů. Zkoumáme vytíženost, hygienu, navigaci po bazénu, přítomnost fénů, natažené dráhy pro veřejnost, bezbarierový přístup atp., abychom zlepšili úroveň českého plavání.

 

Chybí ti tu tvůj oblíbený bazén nebo něco jiného? Napiš nám na obchod@sportex.cz a situaci napravíme! :-)

Kde si v Praze zaplavete pod širým nebem?

Kde si v Praze zaplavete pod širým nebem?

Horké letní dny lákají k plaveckému tréninku pod modrou oblohou, kdy bazén prozáří sluneční paprsky. Jenže venkovní koupaliště bývají spíše koupací bazény plné nafukovaček a výskajících dětí, mezi kterými se plavec opravdu těžko proplete. Naštěstí je však také pár bazénů, které mají nataženou nějakou tu dráhu a v určitých denních hodinách si tam zaplavete.

Plavecký bazén v Trutnově

Plavecký bazén v Trutnově

Plavecký bazén patří v Trutnově mezi nejoblíbenější sportoviště. Nabízí kvalitní zázemí, které nedávno prošlo rekonstrukcí, v budově se nachází navíc příjemná sauna a posilovna. Bazén je dlouhý 25 m a plavcům poskytuje dostatek prostoru v 8 drahách. Bazén je skvělou alternativou pro deštivé dny, kdy nelze chodit po vršcích blízkých Krkonoš. 

Koupaliště Petynka v Praze

Koupaliště Petynka v Praze

Na koupaliště Petynka chodím moc rád, nejen si zaplavat, ale také zrekreovat na přilehlých travnatých plochách. Výhodou koupaliště je bazén dlouhý 50 m, kde se dá krásně plavat, v létě dokonce v ranních hodinách.

Plavecký bazén v Děčíně

Plavecký bazén v Děčíně

Aquapark v Děčíně pro mě byl příjemným zpestřením cesty na víkend v národním parku České Švýcarsko. Aquapark kromě atrakcí nabízí vnitřní bazén o délce 25 m s 6 drahami a dva venkovní bazény o délkách 25 m a 50 m. A jak se mi tam plavalo? 

Plavecký bazén YMCA v Praze

Plavecký bazén YMCA v Praze

Plavecký bazén je součástí Sportcentra YMCA, které se nachází v samotném centru Prahy. Jedná se o vnitřní bazén o délce 25 metrů se třemi drahami. Pojďme se na něj podívat! :-)

Plavecký bazén Sareza v Ostravě

Plavecký bazén Sareza v Ostravě

Jednoho pátečního rána jsem se vydal na plavecký krytý bazén Sareza v Ostravě. Vnitřní bazén je dlouhý 50 m a má 8 drah. K dispozici je i venkovní bazén o délce 25 m, ale přes zimu není v provozu, a tak se budu věnovat pouze vnitřní padesátce. Jak jsem si to užil a jak se mi tam líbilo? Pojďme se na to podívat detailněji.


  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 344 ks zboží máme na skladě
  • 361 zákazníků online


X