Plavecká škola Happy Swim®

Plavecká škola Happy Swim®

V plavecké škole Happy Swim® učí lidi plavat. Bez stresu. S empatií. Odborně. Díky dlouholetým zkušenostem tady moc dobře vědí, že každý je jiný, každý se učí jinak, každý má různé příběhy či motivace a podle toho k tomu v Happy Swim® přistupují. Zkušení trenéři této plavecké školy přinášejí dětským i dospělým plavcům všech úrovní radost z plavání v individuálních i skupinových lekcích, jednodenních plaveckých kempech i letních táborech pro děti.

Hlavní informace:

Název organizace
Plavecká škola Happy Swim®
Kontakty
Telefon +420 774 503 553
Kdy a kde učíme?

Individuální plavecké tréninky pro děti od 4 let a dospělé celoročně na bazénu AXA či Sport klubu U divadla, v létě na koupališti Petynka.

Skupinové lekce pro děti od 6 let a dospělé na bazénu ZŠ Weberova a bazénu Strahov. Dle domluvy lze i na jiných veřejných bazénech, v případě zájmu zajistíme lekci i ve Vašem bazénu doma, pokud je pro výuku vhodný.

Koho učíme Všechny od 4 do 99 let, zájmové i závodní plavce a triatlonisty, individuálně i ve skupinových lekcích, kurzy plavání pro školky a školy, kurzy a další sportovní akce s plaváním pro firmy.
Další akce Příměstské tábory a jednodenní i vícedenní plavecké kempy pro děti i dospělé.
Naše ceny Skupinové lekce 350–400 Kč, individuální lekce 800–900 Kč.

Tým zkušených trenérů plavecké školy Happy Swim® vede hlavní trenér Tomáš Salinger, který se věnuje výuce plavání a sportovní přípravě nepřetržitě od roku 2006. Dlouhé roky vyučoval tělesnou výchovu a plavání na pražské sportovní základní škole a poté se stal trenérem plavání v soukromých plaveckých školách. Za tu dobu naučil plavat stovky dětských i dospělých klientů.

Plavecká škola Happy Swim® se zaměřuje na dětské a dospělé plavce, kteří se chtějí naučit plavat nebo své plavání dále zdokonalovat jako svou celoživotní zájmovou aktivitu. Neprovozují tu závodní plavání, přestože i závodníci patří mezi jejich klienty, kterým pomáhají se zlepšením plavecké techniky i zachováním radosti z plavání. Díky dlouholetým zkušenostem, individuálnímu přístupu a využíváním moderních a efektivních metod výuky plavání v Happy Swim® dokážou naučit plavat skutečně každého a zdokonalit plaveckou techniku plavců všech věkových i výkonnostních úrovní, od dětských a dospělých neplavců a začátečníků, přes pokročilejší zájmové plavce a triatlonisty, až po závodní plavce s vysokými ambicemi. Nejvyšším cílem této plavecké školy je naučit plavat technicky správně, zdravě a mít radost z plavání.

Jak v Happy Swim® učí dětské i dospělé neplavce a začátečníky?

V Happy Swim® moc dobře vědí, že většina neplavců a začátečníků má z vody strach. Vědí taktéž, že na začátku se bojí potopit hlavu pod vodu, vydechnout pod vodu, bojí se skočit nebo se bojí hloubky. To všechno je normální, proto tu plavcům pomáhají se toho všeho zbavit, přestat se bát, užívat si pohyb ve vodě. Trenéři této školy jsou s takovými plavci – ať dětmi, či dospělými, vždy přímo ve vodě a srozumitelně jim vše vysvětlují, pomáhají a nenutí do aktivit, které sami plavci dělat nechtějí.

Zároveň tady chtějí, aby byly lekce zábavné. Zejména v lekcích pro děti proto trenéři využívají celou řadu autorských her, originálních a atraktivních aktivit, obrázků zobrazujících důležité momenty správné plavecké techniky, které mají děti neustále na očích a tím jsou motivovány do správného provedení plavecké techniky.

  

Díky trpělivému a empatickému přístupu mají v Happy Swim® i spoustu spokojených dospělých klientů, kteří sem přišli s traumatickými zážitky z „výuky“ plavání z doby svého dětství a dnes jsou z nich skvělí plavci.

Jak učí pokročilé plavce, kteří chtějí zdokonalit svou plaveckou techniku a výkonnost?

Jste středně pokročilý či pokročilý plavec, který má další plavecké cíle a ambice? Svěřte se plavecké škole Happy Swim® a oni vám s jejich splněním pomůžeme. Mají pro vás připraveny metodicky propracované tréninky, které obsahují mix základních a osvědčených, stejně jako moderních a netradičních cvičení, které vám přinesou potřebný impuls do vašeho plaveckého rozvoje.

  

Jak při individuálních, tak skupinových trénincích trenér při technických cvičeních „provádí“ podél břehu a gesty plavce koriguje a poskytuje mu tak okamžitou zpětnou vazbu. Zároveň využíváme videozáznamů, které mají naši plavci k dispozici ihned při doplavání na konec dráhy a mohou tak okamžitě vidět a napravovat nedostatky v technickém provedení.

Happy Swim®  Radost z plaváníDiskuze

Vložit komentář
  • 1

    Alena Vlachová dne 14. 6. 2018 napsal:

    S Tomášem jsem začala plavat v září 2015 ve svých 43 letech jako naprostý kraulový začátečník. Za 3 týdny jsem přeplavala kraulem celý bazén, aniž bych si lokla. Po třech měsících jsem zvládla 10 bazénů a po dalších dvou měsících plavat nepřetržitě hodinu kraulem. Už skoro 3 roky plavu pravidelně několikrát týdně a díky pravidelným tréninkům s Tomášem se pořád zlepšuji. A hlavně mě to děsně baví. Podobně je na tom můj syn Pepa, který v 6 letech začal navštěvovat skupinové lekce pro děti jako téměř neplavec. Chodí na plavání jen 1x týdně a už po dvou letech krauloval jako drak. Brzy už mu nebudu stačit. Oba jsme se naučili dobře plavat díky Tomášovi a ještě zdaleka nekončíme. Motýlek je další na řadě.

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 311 ks zboží máme na skladě
  • 276 zákazníků online


X