Odměníme 10 000. zákazníka objednávkou zdarma

Odměníme 10 000. zákazníka objednávkou zdarma

Blížíme se ke krásnému číslu téměř 10 000 vyřízených objednávek. Tomu, kdo padne právě na toto číslo, pošleme objednávku zadarmo.

Blíží se nám naše jubileum v počtu vyřízených objednávek a zanedlouho jich budeme mít právě 10 000. No a na počest tohoto krásného čísla jsme se rozhodli uspořádat soutěž o objednávku zdarma.

Rádi bychom poslali zdarma celou objednávku včetně poštovného tomu zákazníkovi, který bude vyřízený právě jako 10 000 v pořadí. Co pro to tedy můžete udělat? Stačí poslat objednávku přes stránky našeho obchodu a čekat, zda právě vaši objednávku nevyřídíme jako 10 000. Pokud se tak stane, budeme vás samozřejmě kontaktovat a objednávka zdarma bude vaše. 

 

Nyní k datu 16.4. máme vyřízených 9931 objednávek. Každou hodinu přibývají další a další. Do soutěže budou zařazeny tedy pouze objednávky, které přišly nově od tohoto data.

Více informací o počtu jednotlivých objednávek najdete na naší fanouškovské stránce Facebooku.

 

* Objednávky nejsou finančně limitovány

* k datu 18.4. odpoledne počet vyřízených 9979

 

** Soutěž je momentálně u konce - 10 000. objednávku jsme již vyřídili a zákaznice se může těšit zdarma zaslanou plaveckou čepicí Arena Smart cap. Gratulujeme!Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 225 ks zboží máme na skladě
  • 251 zákazníků online


X