NOVINKA. Aqua Sphere – to nej pro rekreační i profesionální plavání máme na Sportexu!

NOVINKA. Aqua Sphere – to nej pro rekreační i profesionální plavání máme na Sportexu!

Firma, která nezůstává stát na místě. Tak se dá jednou větou charakterizovat italská společnost Aqua Sphere, která od roku 1998 vyrábí plavecké potřeby pro rekreační i profesionální plavání a triatlon. Od ledna její výrobky najdete i na Sportexu.

V plaveckém světě je Aqua Sphere pojmem – není sezóna, aby italský výrobce nepřišel s nějakou převratnou technologickou novinkou, která zlepšuje výkony ve vodě. Revolučním prvkem, který zavedli do výroby plaveckých brýlí právě v Aqua Sphere, je maska Seal, která díky důmyslné konstrukci zakřivení očnic umožňuje dokonalé periferní vidění – její zorný úhel je až 180 stupňů.

Další nej u plaveckých brýlí Aqua Sphere? Extrémně nízký profil a přilnavost – odpor vody, který znají plavci u jiných brýlí, tady takřka neexistuje. Jednodoteková přezka, díky které je nasazení brýlí otázkou okamžiku. Speciální vrstva proti zamlžení a poškrábání. 

Plavecké brýle Aqua Sphere jsou bez nadsázky tím nejlepším, co lze v současné době do vody pořídit, dokladem toho je i fakt, že v loňském roce s touto značkou uzavřel strategické partnerství i fenomenální Michael Phelps.

Aqua Sphere ale nejsou pouze plavecké brýle. Italská firma dodává na trh plavky do bazénu i na triatlon, piškoty, ploutve či plavecké čepice.

Jsme moc rádi, že vám sortiment této značky můžeme konečně nabídnout i na Sportexu!Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 208 ks zboží máme na skladě
  • 286 zákazníků online


X