Kup si brýle a dostaň antifog spray zdarma!

Kup si brýle a dostaň antifog spray zdarma!

Kupte nebo objednejte si do neděle 23.6. plavecké brýle a my vám k nim dáme antifogový spray zdarma.

Nová plavecká akce!

Kupte nebo objednejte si u nás plavecké brýle a dostanete k nim antifogový spray zdarma. Můžete využít až do neděle 23.6. 2013.

Akce platí na dětské, dospělé i dioptrické plavecké brýle. Využít můžete nákup na internetu přes náš e-shop, ale i osobní nákup v našem obchodě na Plzeňské ulici, kde vám s výběrem rádi poradíme. 

 

Něco o antifogu:

Téměř všechny kvalitnější brýle jsou dnes ošetřeny ochranou proti UV záření a antifogovou vrstvou, která zabraňuje mlžení. Tato vrstva je od výrobce nastříkaná z vnitřní části očnic. Je to slabá neviditelná vrstvička, která je velmi náchylná na dotek, či časté vyplachování chlorovou vodou. Obecně doporučujeme, aby se plavec dotýkal vnitřní vrstvy co nejméně, nejlépe vůbec.

 

Pro delší životnost antifogové vrstvičky je dobré po plavání brýle vypláchnout pod čistou tekoucí vodou a nechat volně vyschnout. Jedině takto antifogová vrstva vydrží co nejdéle, ne však nekonečně.

 

Pokud se už brýle mlží, lze to řešit antofogovým sprejem. Ten nastříkáte do vnitřní strany očnic a necháte uschnout. Bohužel ne u každých brýlí je tento efekt zaručen. Brýle jsou náchylné na mnoho věcí jako je nadměrné pocení kůže, PH pokožky, teplota vody atd. To, že antifogový sprej funguje, zjistíte pouze tak, že ho sami vyzkoušíte.Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 362 ks zboží máme na skladě
  • 363 zákazníků online


X