Fotoreportáž: Jak se u nás fotí produkty

Fotoreportáž: Jak se u nás fotí produkty

Jsme speciálka, a proto jsme speciální. Spoustu produktů na náš e-shop si sami fotíme, aby vypadaly co nejlépe a ukázaly se vám opravdu tak, jak vypadají v reálu. Můžete tedy věřit, že barvy odpovídají realitě a navíc zdůrazníme každý detail plavek či brejliček. Podívejte se, jak takové focení probíhá :-)

Nejprve je potřeba obléct modelku. Proč se neoblékne sama? Protože je to figurína.


 

Plavky musí figuríně dokonale padnout. Vše je nutné narovnat a uhladit do posledního záhybu. Poté přichází na řadu hra se světly. Kam umístit figurínu, aby měla nejlepší pozadí? Jak nastavit osvětlení a jak světelnost na foťáku? Zkoušíme a zkoušíme, dokud není vše naprosto dokonalé. A pak hurá na focení!

 

 

Záhy se vrháme na focení brejliček. Naše modelka k tomu nepotřebuje ani plavky, ani nohy, proto o vše přichází. Za to čepička i brýle musí sedět naprosto přesně.

 

 

Samozřejmě nezapomínáme ani na pány, proto přichází na řadu náš model - také figurína. Obléct plavky, urovnat na patřičných místech a už cvakáme jeden snímek za druhým - zepředu, z boku, zezadu, detail nápisu, no nic nám neunikne :-)

 

 

Poté následuje práce u počítače, kdy je fotografie potřeba ořezat a vymazat těla figurín, aby vás nezaujaly jejich vypracované svaly, ale mohli jste soustředit veškerou pozornost na plavky.

 

No a výsledek? :-)


 

Další produkty očekávejte již brzy na našem e-shopu ;-)

 

Ája ze Sportex party
 Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 316 ks zboží máme na skladě
  • 374 zákazníků online


X