Druhy nosníků

Druhy nosníků

Zaostřeno na typy nosníků u plaveckých brýlí. 

Nosní díl

Další věcí, nad kterou můžeme u plaveckých brýlí polemizovat je nosník. Každý typ nosníku má své výhody a nevýhody a každému plavci vyhovuje něco jiného. Na brýlích nejčastěji uvidíte následující typy.

Nastavitelný nosní díl 

Tento typ je většinou fixně připevněný k brýlím a je možné jej posunout do několika poloh. Na nosníku je zpravidla několik drážek, díky kterým můžete očnice přiblížit nebo oddálit. Nastavitelný nosní díl je z měkkého plastu a u některých typů je dokonce podložen kouskem neoprenu pro větší pohodlí v oblastni nosu.

Výměnný nosní díl

To je na plaveckývh brýlích přesně ta část, která se dá z brýlí bez obtíží vyndat a vyměnit za jinou. Výhodou tohoto typu je výběr z několika velikostí, které jsou součástí balení. Vhodné pro ty, kteří mají oči blízko u sebe nebo naopak daleko. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z pevného plastového materiálu s malými zobáčky na koncích. Tyto zobáčky připevní nosník k očnicím. Vše dokonale zapadá a nikde nevyčnívá konec nosníku.

Pevný nosní díl

Tento druh se nedá nijak nastavit. To znamená, že spojení očnic je pevné. Pevné nosníky se dělají z měkkého plastu či silikonu a jsou snadno přizpůsobitelné obličeji plavce. Tento nosník prakticky nemůžete rozbít, což je jeho výhoda oproti ostatním typům.

A je tu ještě jedna věc, o které je dobré něco vědět, když vybíráte plavecké brýle tak zvolte správně i typ pásku.Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 347 ks zboží máme na skladě
  • 370 zákazníků online


X