Co ještě můžu potřebovat?

Co ještě můžu potřebovat?

Co se ještě hodí na nohejbal.

Pokud chcete hrát nohejbal, neobejdete se bez nutného nohejbalového vybavení. Pro začátek vám bude stačit základní a levnější vybavení. Jestliže však budete pořádat turnaje nebo se zúčastníte soutěží, nároky na vybavení už budou vyšší a je třeba počítat s tím nejlepším a nejkvalitnějším vybavením splňujícím určitý standard.

 

Nohejbalové míče

Nohejbalové sítě

Nohejbalová obuv

Ostatní nohebalové vybavení

Pokud míč, síť a nohejbalovou obuv máte, ještě vám zbývá pořídit si nějaké pohodlné oblečení. Budete-li hrát zápas či turnaj, pravidla nařizují jednotný úbor zřetelně očíslovaný od 1 do 99. Za přijatelné oblečení se bere tričko, trenýrky či tepláková souprava. Všechno oblečení by mělo být pohodlné a mělo by zaručovat dostatek pohyblivosti. Ve vysokých soutěžích jsou často vidět jednotné dresy s nápisy a logy sponzorů. Pro rekreační hru můžete hrát v čemkoli, co vám bude pohodlné.

Jako další nohejbalové vybavení nebo nohejbalové doplňky můžeme zmínit zdravotní pomůcky, například nákolenky nebo bandáže. Pro potřeby turnajů jsou praktickými pomocníky počitadla skóre, tašky na míče, pumpičky a tlakoměry. Nedoporučuje se hrát v brýlích a používat při hře předměty, které by mohly ohrozit jak spoluhráče, tak protihráče.

 
Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 344 ks zboží máme na skladě
  • 492 zákazníků online


X