4 cvičení pro lepší techniku znaku od Tomáše Franty

4 cvičení pro lepší techniku znaku od Tomáše Franty

Rádi bychom vás přivítali v novém roce se znakařskou tématikou. Rok 2020 startujeme s naším ambasadorem a reprezentantem Tomášem Frantou. Podívejte se na znakařské tipy a vplujte správně do tohoto roku!

Znak

Kolik z vás plave znak? Když si odpovíte na tuto otázku, tak zjistíte, že pokud znak plavete, tak jen občas nebo vůbec. Znak nepatří mezi oblíbený plavecký způsob. My si myslíme opak a rádi bychom vás motivovali k tomu, abyste znak vyzkoušeli. Málokdo je asi povolanější k tomuto tématu něco říct než náš znakařský reprezentant Tomáš Franta.

Zjistěte, jak lépe plavat znak nejen v dnešním videu, ale i v našich předchozích videích s trenérkou Janou Boubínovou, která vás provede celým nácvikem. Kdo se necítí na znak samostatně, tak určitě využijte k nácviku plaveckého trenéra, který vás individuálně povede a naučí vás správnou techniku. Není čeho se bát, určitě to zvládnete!Diskuze

Vložit komentář
  • 1

    Petra dne 7. 1. 2020 napsal:

    Ahoj, plaváčci, díky za inspiraci, zejména za plavání s pitíčkem, to jistě pobavím nejen sebe, ale i ostatní ... Znak plavu pokaždé, hlavně v polohové části, často i při rozplavání a ke konci. Líbí se mi, že pohybem vzad se posunuji vpřed, což u většiny sportů nelze. Krásný nový rok všem!

Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 98% spokojených zákazníků
  • 9 571 ks zboží máme na skladě
  • 354 zákazníků online


X