Sportoviny

Typ pásků a nastavitelnost

Nedílnou součástí plaveckých brýlí je i pásek. A my vám řekneme, s jakými druhy se můžete setkat.

Druhy těsnění očnic

Těsnění plaveckých brýlí je část mezi obličejem a pevnou skořápkou očnic. Existuje několik druhů a my vám představíme ty, se kterými se setkáte nejčastěji.

Barva očnic u plaveckých brýlí

Každá barva očnice má svou funkci. Jaká je ideální pro vás? 

Jak vybrat plavecké brýle

Jak zvolit plavecké brýle, se kterými se vám bude plavat jedna radost? 

Plavecké brýle s dioptriemi

Koukejte pod vodou i když máte dioptrie. Poradíme vám jak si brýle vybrat. 

19 statečných na MS plavání v Maďarsku!

V maďarské Budapešti a na známém jezeře Balaton probíhá již od 14. července 17. FINA světový šampionát v plaveckých sportech. Tuto událost si nemohli nechat ujít ani naši plavci, a proto do Maďarska vyrazila 19členná výprava. Mrkněte, kdo bude až do 30. července hájit české národní barvy v maďarských vodách. 

Trenér Jakub Kulhánek

Jakub trénuje malé i velké plavce již nějaký pátek a plavání je pro něj celoživotní pohybovou aktivitou. A to pro každého! Nebojte se za ním zajít, ať už jste v jakémkoliv věku a jekékoliv kondici. 

Jak vybavit malé plaváčky na léto u vody

Léto a voda, koupaliště, moře a jezera neodmyslitelně patří k sobě. Dospělým poskytují především osvěžení potřebné v horkých dnech, zatímco pro děti jsou zejména zdrojem zábavy. Abyste o vaše malé plaváčky nemuseli mít strach, poříďte jim výbavu pro první tempa a užijte si společně letní pohodu!

Plavání v těhotenství

Harmonizační plavání pro těhotné je ideální relaxací pro ženy v jakékoliv fázi těhotenství, protože kde jinde by i devítiměsíční bříško mělo být menší překážkou, než ve vodě? O výhodách jsme si popovídali s Danou Lesovou, instruktorkou plavání pro těhotné z plavecké školy Ve vodě doma. 

Jak správně zvolit velikost plavek?

Plavky musí výborně sedět, nesmí se nikde krčit, nesmí nikde plandat. Problémem je, že na trhu je více výrobců a jejich číslování se může lišit. Aby pro vás byl výběr jednodušší, nabízíme přehledně velikostní tabulky tří největších výrobců plavek. 

  • 99% spokojených zákazníků
  • 5 545 ks zboží máme na skladě
  • 221 zákazníků online