Sportoviny

Návrat do reaility :-)

Konečně jsme se vrátili z dovolené a z omezeného provozu se zase vrátili do pracovní reality. Restů máme hodně a snažíme se dělat maximum pro to, abychom si udrželi vaší přízeň s co nejmenšími problémy. Fotografie z naší dovolené v Maroku můžete sledovat v albu na našem Facebooku. :-)

Nohejbalový průvodce je na světě :-)

Jak je již tomu u nás téměř zvykem tak vypracováváme sportovní rádce, abychom vás obohatili o sportovní informace. A tak jsme pokročili a nyní můžeme představit náš Nohejbal poradenství.

Založení klubu nebo oddílu

Chtěli byste hrát nějakou ze soutěží ČNS? Jestliže ano, máte dvě možnosti. První možnost je, že se sami přihlásíte do některého existujícího klubu nebo oddílu, který je členem ČNS, a budete za něj hrát. Druhou možností je, že si sami založíte oddíl nebo klub.

Jakou nohejbalovou obuv si mám vybrat?

Jak na nohejbalové boty.

Jak má vypadat správná nohejbalová síť

Jak má vypadat správná nohejbalová síť.

Rozdíl mezi nohejbalovým a fotbalovým míčem

Rozdíl mezi nohejbalovým a fotbalovým míčem.

Co ještě můžu potřebovat?

Co se ještě hodí na nohejbal.

Víte jaká jsou nohejbalová pravidla?

Nohejbal lze hrát mnoha způsoby. Ať už hrajete jen volně na větším plácku s nataženým provazem mezi stromy, nebo oficiálně podle daných pravidel vydaných Českým nohejbalovým svazem, zde najdete to nejdůležitější, co byste měli vědět a znát pro hladký průběh hry.

Kam sahá historie nohejbalu?

Kam sahá historie nohejbalu?

Nohejbalové poradenství

Chcete se dovědět něco o nohejbale, pomoci s výběrem zboží nebo jenom najít pár nových informací a tipů pro hru? Ano? Pak tento nohejbalový průvodce bude přesně pro vás.

  • 99% spokojených zákazníků
  • 5 542 ks zboží máme na skladě
  • 222 zákazníků online