Sportoviny
Koupaliště Petynka v Praze

Koupaliště Petynka v Praze

Na koupaliště Petynka chodím moc rád, nejen si zaplavat, ale také zrekreovat na přilehlých travnatých plochách. Výhodou koupaliště je bazén dlouhý 50 m, kde se dá krásně plavat, v létě dokonce v ranních hodinách.

Plavecký bazén v Děčíně

Plavecký bazén v Děčíně

Aquapark v Děčíně pro mě byl příjemným zpestřením cesty na víkend v národním parku České Švýcarsko. Aquapark kromě atrakcí nabízí vnitřní bazén o délce 25 m s 6 drahami a dva venkovní bazény o délkách 25 m a 50 m. A jak se mi tam plavalo? 

Recenze: Jak jsme testovaly nekonečný bazén

Recenze: Jak jsme testovaly nekonečný bazén

Jednoho květnového odpoledne jsme se vypravily otestovat Endless Pool Fitness Systems E500, moderní bazén s protiproudem, Lucka jako plavec a já jako plavec-začátečník. Počasí nám přálo a plavání bylo úžasné, obě jsme si to užily! Pojďte se s námi podívat, jak takový nekonečný bazén vypadá :-) 

Škola plavání aneb na kraul není nikdy pozdě - 2. díl

Škola plavání aneb na kraul není nikdy pozdě - 2. díl

A je to tady! Ve třech videích vám ukážeme, jak správně dýchat a jak správně plavat kraulové paže i kraulové nohy. Videa jsou nejen on-line učebnicí správné kraulové techniky, ale také ukázkou, jak vypadá taková hodina plavání s profesionálním trenérem - tedy ukázkou toho, že se není čeho bát :-)

Škola plavání aneb na kraul není nikdy pozdě!

Škola plavání aneb na kraul není nikdy pozdě!

Plavete si takhle v bazénu svým stylem "ala paní radová" a říkáte si, jak to těm plavcům okolo jde a že byste tak chtěli plavat také? Ale jak začít, že? Máme řešení! Naše série videí Škola plavání vám s těžkými začátky pomůže. Sympatická trenérka Denča ze Swim well vám poradí, jak správně dýchat i jak plavat správně kraulové paže i nohy. Pojďme na to! :-)

Plavecký bazén YMCA v Praze

Plavecký bazén YMCA v Praze

Plavecký bazén je součástí Sportcentra YMCA, které se nachází v samotném centru Prahy. Jedná se o vnitřní bazén o délce 25 metrů se třemi drahami. Pojďme se na něj podívat! :-)

Trenérka Denisa Uhrová

Trenérka Denisa Uhrová

Trenérka Denča s námi spolupracuje už nějaký pátek a jelikož sami na její skupinovky chodíme, můžeme ji jenom doporučovat a chválit! :-) Pojďte se s ní seznámit a třeba bude právě ona vaším parťákem při zlepšování vaší plavecké techniky.

Přiznání plavců

Přiznání plavců

Poznáte se? Na co myslíte při plavání? Napište nám také svoje přiznání do komentáře. :-)

Plavecký bazén Sareza v Ostravě

Plavecký bazén Sareza v Ostravě

Jednoho pátečního rána jsem se vydal na plavecký krytý bazén Sareza v Ostravě. Vnitřní bazén je dlouhý 50 m a má 8 drah. K dispozici je i venkovní bazén o délce 25 m, ale přes zimu není v provozu, a tak se budu věnovat pouze vnitřní padesátce. Jak jsem si to užil a jak se mi tam líbilo? Pojďme se na to podívat detailněji.

"Děti mají tolik energie a potenciálu!" pochvaluje si majitelka plavecké školy

Vlasta Dlouhá je hrdou majitelkou plavecké školy Vodníček ® a Black Sharks ®, ve které spolu se svým týmem učí děti plaveckému umění. Přečtěte si, co je pro děti nejlepší a jak takové plavecké začátky probíhají. 

  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 189 ks zboží máme na skladě
  • 157 zákazníků online


X