Sportoviny

Vybíráte dárky na poslední chvíli? Nevadí, doručíme vám je do Vánoc!

Ke kupování dárků jste se dostali až teď? To vůbec nevadí, vánoční shon zvládáme s přehledem a dárky vám stihneme doručit do tohoto pátku, abyste je mohli v klidu zabalit a položit pod stromeček ;-) Jak na to? Stačí objednat zboží, které máme skladem nejpozději do čtvrtka 22. 12. do 12h, jako způsob dopravy zvolit soukromého dopravce DPD a zaplatit kartou online nebo na dobírku. Pak už se jen těšte na plaveckou zásilku od nás :-)

Inspirativní plavci, které stojí za to sledovat ;-)

Máme sice po olympiádě v Riu, ale to pro plavce neznamená, že mají leháro. Ba naopak, každý den kruté vstávání na ranní tréninky a odpoledne návrat k bazénu. Taky si občas říkáte, co ti plavci vlastně kromě plavání dělají? My jo, tak jsme se na ně koukli z blízka a teď vám prozradíme, které plavce stojí za to sledovat.

Recenze: Plavecké brýle MP XCEED - dobrá volba pro závodníky

Další novinkou letošní sezóny jsou plavecké brýle XCEED z kolekce MP. I tento výrobek mi dělal společnost při posledním testování produktů ze skladu firmy Sportex.cz

Recenze: Packy Aqua Sphere Ergoflex - pro zdatné plavce

Dalším produktem z dílny itaské firmy Aqua Sphere, které jsme se vydali otestovat, byly plavecké odporové packy Ergoflex.

Recenze: Ploutve Michael Phelps Alpha Pro - zvládnou všechny styly

Vzali jsme na bazén s triem plaveckých pomůcek, jejichž zemí původu je Itálie. Ano, řeč je o výrobci Aqua Sphere a Michael Phelps. Náš Fanda vzal tuto italskou rodinku na bazén a při tréninku prověřil ploutve MP Alpha Pro, brýle MP XCEED a packy Aqua Sphere Ergoflex. Jak si tyto kousky vedly? Předáváme slovo Fandovi ;-)

 

Recenze plaveckých ploutví MP Alpha Pro - níže na této stránce

Recenze odporových pacek Aqua Sphere Ergoflex

Recenze plaveckých brýlí MP XCEED

Nová tvář Sportex party na palubě - seznamte se s Míšou Procházkovou!

Hurá, je nás zase o jednoho vodomila víc! Do naší party vplouvá Míša Procházková - sympaťanda, kterou ještě hřeje studentské mládí, ale ve vodě je to už léty ostřílená plavkyně. Nastupuje k nám coby multifunkční stážistka a pomůže nám s focením produktů, tvorbou videí a všemožnými obsahovými hrátkami. No, bude to prostě legrace a moc se těšíme :-) Víc o sobě Míša prozradila v rozhovoru, tak čtěte a seznamte se...

Plavčíkem za oceánem

Iveta a Standa vyměnili vysokoškolská skripta za plavky a odlétli plavčíkovat do USA. Z dnešního dvojrozhovoru proto sálá kuráž a nadšení z nových zážitků. Skvělé motivační čtení, pokud si také pohráváte s myšlenkou vyjet za dobrodružstvím do světa ;-)

Mládí na bazénu - rozhovor s plavkyní Martičkou Tauchmanovou

Focení plavek s Martičkou byla jízda, ale i proto jsme ji do ateliéru pozvali. Energii, nadšení a úsměvy rozdává na všechny strany a ochotně nám odpověděla na pár otázek. Tak směle čtěte a dozvíte se, co se honí hlavou mladým plavcům ;-)   

Startujeme Den dopravy zdarma!

Přátelé, dnes pro vás máme skvělou zprávu! Od dnešních 12h do zítřejšího poledne vám doručíme všechny objednávky nad 300 Kč ZDARMA. A je jedno, jestli si vyberete poštu nebo soukromého dopravce.

Rozhovor s triatlonistou Tomášem Svobodou

Tentokrát jsme v ateliéru přivítali úspěšného triatlonistu Tomáše Svobodu. A protože je Tom zvyklý zvládat více disciplín naráz, s přehledem nám při pózování ještě odpovídal na otázky ;-)

  • 99% spokojených zákazníků
  • 5 545 ks zboží máme na skladě
  • 222 zákazníků online