Sportoviny
Vyzkoušejte Finis Tempo Trainer Pro

Vyzkoušejte Finis Tempo Trainer Pro

Tahle chytrá pomůcka od Finisu pomůže v plaveckém tréninku komukoliv, ať už hobíkovi či zkušenému plavci. Má tři různé módy, takže si můžete vybrat, jakým způsobem TempoTrainer Pro využijete. Díky tento malé vychytávce od Finisu můžete zlepšit své tempo, plavat v určitém intervalu a zvýšit tak svou výkonnost.

Recenze hodinek Finis SWIMSENSE™ Live

Recenze hodinek Finis SWIMSENSE™ Live

Finis SWIMSENSE™ Live jsou vodotěsné hodinky, které plavcům pomohou monitorovat jejich trénink a plavecký pokrok. Pyšní se kupříkladu tím, že zaznamenávají nejpřesnější údaje o všech plaveckých cvičeních, takže budete vždy v obraze. A Míša a Ančí je s sebou vzaly na bazén, aby je podrobily testu. 

Inovace od Speeda

Inovace od Speeda

Každý, kdo alespoň občas zavítal do našeho e-shopu, jistě zaznamenal, že prodáváme plavky světoznámé značky Speedo. A není jich zrovna málo. ;-)

Speedo se už od pradávna zabývá vyrobou nejen plavek, ale i ostatních produktů pro plavce. Nejsou to však jen tak ledajaké produkty, ty Speedo nevyrábí. Jde mu totiž o to, aby se k zákazníkům dostaly výrobky kvalitní a plné inovací, které plavcům dopomohou k lepším plaveckým výsledkům. A právě těmto inovacím, o kterých možná ani nevíte, se v tomto článku podíváme na zoubek.

Proč potřebujeme chlóruodolné plavky

Proč potřebujeme chlóruodolné plavky

Věděli jste, že chlór v plaveckých bazénech může poškodit vaše plavky? Je to pravda! Ovšem stále je dost lidí, kteří o tom, žel bohu, neví. Takže když si potřebují koupit nové plavky, zajímají se spíš o to, jak plavky vypadají, místo toho, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Proto jim pak v šatníku často končí sice moc pěkné plavky, které se ale působením chlóru brzy zničí. Pro plavce, kteří pravidelně trénují i několik hodiny týdně, by tak měl být při výběru plavek stěžejním údajem materiál, z něhož jsou vyrobeny. 

Takhle se nám dařilo v roce 2017!

Takhle se nám dařilo v roce 2017!

Rok 2017 už je dávno za námi a vy se můžete mrknout na to, jaký tento rok pro váš oblíbený obchod Sportex.cz. :-)

Plavecká škola a oddíl Swim Smooth

Plavecká škola a oddíl Swim Smooth

Svět potřebuje lepší plavání, jak praví motto Swim Smooth, a Gabriela Minaříková měla to štěstí, že byla ve správnou dobu na správném místě, aby se stala jednou z prvních licencovaných trenérek této moderní metodiky plavání na světě. My naopak máme to štěstí, že přivezla své know-how k nám, takže i my můžeme sklízet plody této australské metody plavání.

Přečtěte si náš rozhovor s Gabrielou a nahlédněte pod roušku metody Swim Smooth. 

Aplikace, které by vám při tréninku neměly chybět

Aplikace, které by vám při tréninku neměly chybět

Mobilní technologie hrají velkou roli v životě téměř každého z nás. Nejenže nám usnadňují komunikaci na velké vzdálenosti a zrychlují ji, nejenže si s nimi můžeme užít mraky zábavy nebo naopak práce, ale také mohou posloužit jako skvělá tréninková pomůcka.

My se v našem článku podíváme na 4 mobilní aplikace, které by neměly uniknout žádnému plavci.

Motivujte se do nového roku

Motivujte se do nového roku

Předsevzetí. Slovo, které nám vyvstane na mysli takřka automaticky, když se chýlí konec starého roku a blíží se začátek roku nového. Mnozí tomuto slovu nepřikládají takřka žádnou váhu, jiní naopak vnímají nástup nového roku jako ideální čas, kdy na sobě začít pracovat, a proto si plánují, jakých změn dosáhnout. Otázkou ale je, jak si stanovit své cíle a hlavně, což je důležitější, jak u nich vytrvat.

Opravdu vám závodní plavky pomohou k lepším výsledkům?

Opravdu vám závodní plavky pomohou k lepším výsledkům?

Závodní plavky jsou tématem, o němž se v plaveckém prostředí už nějaký ten pátek vedou diskuze. Když se ohlédneme do nedávné minulosti, zjistíme, že nejeden profesionální plavec na sebe oblékl závodní plavky nacpané unikátními technologiemi, aby ze sebe vymáčkl ještě víc a zlepšil své výsledky.

Otevírací doba během Vánoc a po nich

Otevírací doba během Vánoc a po nich

Vánoce by měly být především svátky klidu a pohody, proto i my si potřebujeme odpočinout a užít si společných chvil s rodinou a přáteli. Z tohoto důvodu jsme upravili naši provozní dobu v období Vánoc a po nich. 

  • 98% spokojených zákazníků
  • 6 727 ks zboží máme na skladě
  • 275 zákazníků online


X