Fastskin

 

Vytvoření optimální hydrodynamické formy

Naše poslání ve Speedu bylo vytvořit plaveckou formu pro maximální rychlost a výkon ve vodě.

Provedli jsme speciální rozsáhlý 3D sken elitních plavců pomocí počítačové simulace poté jsme prováděli výzkumy a výpočty na odpor a odolnost materiálů.

Náš výzkum, který jsme prováděli, změnil způsob pohledu na plavce, což se odrazilo i v pohledu na plavky. To nás přimělo k vytvoření nové technologie, čímž jsme dosáhli světového plaveckého prvenství.

Představujeme vám Speedo FastSkin Racing Systém, který se skládá z brýlí, čepičky a plavek. Tento ucelený systém byl utvořen pro zvýšení výkonu a pro maximální rychlost.

 

Byl vybudován dokonalý Racing Systém pro váš tvar těla a výkon potřeb

Od roku 1920, kdy jsme jako první vyvinuli plavky bez příměsy klasické vlny, se naše technologie a plavky stávají konkurenční výhodou pro naše plavce.

Při vývoji prvního uceleného Racing Systému pracovali naši experti z globálního výzkumného a vývojového týmu Aqualab (Speedo Global Research Centre). Experti spolupracovali s předními světovými plavci, trenéry, sportovními vědci, hydrodynamickými odborníky, optickými inženýry a dokonce i s psychology. Tato spolupráce na Racing Systému zaručila vývoj každého detailu.

Po letech vývoje, výzkumu a testování jsme vytvořili FastSkin Racing Systém. Tento systém je kompletně schválen mezinárodní plaveckou federací FINA. Každý detail výrobků (od celého těla po pásek plaveckých brýlí) byl zdokonalen pro maximální hydrodynamiku a snížení tření, čímž dosáhnete maximálního možného výkonu.

Kompletní nabídku z řady Fastskin naleznete na Speedo FastSkin3.


  • 99% spokojených zákazníků
  • 5 572 ks zboží máme na skladě
  • 208 zákazníků online