Doprava a platba

Způsoby dopravy

Snažíme se o to, abychom zboží v pořádku vyexpedovali a co nejdříve připlulo k vám. :-)

Ceny dopravného

Způsob dopravy

Dobírka

Předem převodem

Nákup nad 3000,-

Česká pošta

129,- Kč

119,- Kč

0,- Kč

DPD

119,- Kč

99,- Kč

0,- Kč

Intime

129,- Kč 109,- Kč 0,- Kč

Osobní odběr

0,- Kč

0,- Kč

0,- Kč

Messenger po Praze

199,-

-

0,- Kč

Cena dopravy je včetně 21% DPH

 

Česká Pošta balík do ruky

Balíček vám bude doručován následující pracovní den po odeslání, o podrobnostech budete informováni SMS zprávou. Pokud vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na nejbližší poště. V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo Českou poštu na telefonu: (+420) 840 111 244 nebo na e-mailu: info@cpost.cz.

DPD

Expresní přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání atd. Zásilku doručí následující den od potvrzovacího emailu o vyexpedování zásilky. V den doručení řidič kurýrní služby DPD telefonicky kontaktuje příjemce, domluví se na přibližném času doručení s informacemi o předání. Zásilky se standardně doručují v pracovních dnech mezi 8- 18 hodinou. V případě nezastižení se pokusí o předání hned druhý den. Zde můžete sledovat průběh zásilky sledovat on-line.

 

Messenger po Praze

Doručení pouze po Praze tentýž den. Do 3h od provedení objednávky bude zásilka u vás. Objednávky messengerem přijímáme v naší pracovní době od 9-17h všední dny.

 

Osobní odběr v Praze

Objednané zboží si můžete také osobně vyzvednout a vyzkoušet v naší prodejně v Praze 7.

 

Způsob platby

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, kurýrovi nebo na Vaší poště.

Bankovním převodem

Na konci objednávky v nákupním košíku našeho internetového obchodu Sportex.cz vám budou sděleny všechny potřebné informace jako číslo bankovního účtu a variabilní symbol. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

Hotově

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na emailové potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout na naší prodejně v Praze 7.

Platba platební kartou

U nás můžete platit kartou VIsa, VIsa Electron, MasterCard a Maestro a to jak na prodejně tak i v našem internetovém obchodu.

PayPal

Je online platební služba, se kterou zaplatíte bezpečně, snadno a rychle. PayPal je bezpečný, neboť Vaše bankovní údaje nebo údaje kreditní karty jsou uloženy jen u PayPal. Proto se neposílají při každém online nákupu znovu přes internet.


  • 98% spokojených zákazníků
  • 7 219 ks zboží máme na skladě
  • 310 zákazníků online


X