Sportoviny

Ze zákulisí

Recenze: Jak jsme testovaly nekonečný bazén

Jednoho květnového odpoledne jsme se vypravily otestovat Endless Pool Fitness Systems E500, moderní bazén s protiproudem, Lucka jako plavec a já jako plavec-začátečník. Počasí nám přálo a plavání bylo úžasné, obě jsme si to užily! Pojďte se s námi podívat, jak takový nekonečný bazén vypadá :-) 

Arena - to je kvalita, kterou je radost prodávat! To potvrzuje i Andrea Machková, obchodní zástupkyně značky v ČR

"Značku Arena už zákazníkům představovat nemusím, protože každý ví, že Arena nabízí veškerý sortiment pro profesionální i rekreační plavce," pochvaluje si Andrea Machková, obchodní zástupkyně Arena Praha s.r.o., která je výhradním distributorem celosvětové značky pro Českou republiku. V exkluzivním rozhovoru si přečtěte, jak se u nás Areně daří :-)

O Velikonocích budeme mít zavřeno!

Pozor, pozor! Na vědomost se dává, že od pátku 14. dubna do pondělí 17. dubna budeme mít zavřeno. Nebudeme fungovat ani na prodejně, ani na e-shopu. Na vaše objednávky se však vrhneme hned v úterý, nebojte se. Děkujeme za pochopení a ať to plave! :-)

Seznamte se s Ájou, novou posilou Sportex party

V březnu přibyla do Sportex party další nová tvář, a to Ája, díky které víte, co se u nás děje a co je nového. Má totiž na starosti marketing a oblíbené sociální sítě. Pojďte se s ní seznámit! :-)

Máme novou posilu - královnou skladu je Sabča

Sabča vplula do Sportex party na konci února a hned se ponořila do podzemních vod - tedy do našeho skladu. S příchodem vašich objednávek ihned hbitě najde požadované zboží a během chvilky jsou plavky a ostatní kousky zabalené v úhledných balíčcích a frčí k vám.

Fotoreportáž: Jak se u nás fotí produkty

Jsme speciálka, a proto jsme speciální. Spoustu produktů na náš e-shop si sami fotíme, aby vypadaly co nejlépe a ukázaly se vám opravdu tak, jak vypadají v reálu. Můžete tedy věřit, že barvy odpovídají realitě a navíc zdůrazníme každý detail plavek či brejliček. Podívejte se, jak takové focení probíhá :-)

Speedo v českém stylu. Rozhovor se sales manažerkou Bárou Procházkovou.

Značka Speedo je bez nadsázky legenda sportovního plavání. Bára Procházková se v roli sales manažerky stará o to, aby se plavky i pomůcky Speedo dostaly od výrobce přes obchody (jako je ten náš) až k vám. Tak střemhlav do rozhovoru! ;-)

Co se nám povedlo v roce 2016? Podívejte se na infografiku!

V roce 2016 jsme měli na pilno a jsme za to moc rádi! Podívejte se na malou ochutnávka toho, jak vypadal náš rok v číslech a faktech ;-) Moc si vážíme toho, že jste byli loni s námi a těšíme se na osobní či online setkání v novém roce 2017.

Potřebujete vyměnit zboží? U nás máte možnost až do 16. ledna

Ježíšek se s dárkem úplně netrefil? Nevadí, to se stává a sami to známe. Proto u nás můžete zakoupené zboží vyměnit až do 16. ledna. Jaké jsou konkrétní podmínky?

Nová tvář Sportex party na palubě - seznamte se s Míšou Procházkovou!

Hurá, je nás zase o jednoho vodomila víc! Do naší party vplouvá Míša Procházková - sympaťanda, kterou ještě hřeje studentské mládí, ale ve vodě je to už léty ostřílená plavkyně. Nastupuje k nám coby multifunkční stážistka a pomůže nám s focením produktů, tvorbou videí a všemožnými obsahovými hrátkami. No, bude to prostě legrace a moc se těšíme :-) Víc o sobě Míša prozradila v rozhovoru, tak čtěte a seznamte se...

  • 98% spokojených zákazníků
  • 4 798 ks zboží máme na skladě
  • 266 zákazníků online