Sportoviny

Trenéři plavání

Začínáte s plaváním nebo už nechcete plavat sami? Skupinové lekce pro pokročílé a začátečníky, dětské plavání nebo individuálky vám přinesou nejen větší požitek z plavání, ale především zábavu! Vyberte si parťáka pro vaše plavecké začátky nebo zdokonalení techniky. Jsi trenér, chceš se k nám přidat a naskočit na naší vlnu? Více na Jsem trenér plavání!

Trenér Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je sympaťák, který vám nabídne jiný pohled na plavání, než jako na tu aktivitu od zdi ke zdi. Přijít za ním mohou dospělí v jakékoliv kondici a děti od 9 let - všichni bez rozdílu odchází plni nových zkušeností, dovedností a zážitků. 

Trenér Jakub Kulhánek

Jakub trénuje malé i velké plavce již nějaký pátek a plavání je pro něj celoživotní pohybovou aktivitou. A to pro každého! Nebojte se za ním zajít, ať už jste v jakémkoliv věku a jekékoliv kondici. 

Trenérka Denisa Uhrová

Trenérka Denča s námi spolupracuje už nějaký pátek a jelikož sami na její skupinovky chodíme, můžeme ji jenom doporučovat a chválit! :-) Pojďte se s ní seznámit a třeba bude právě ona vaším parťákem při zlepšování vaší plavecké techniky.

Trenérka Kateřina Chramostová - akvabely

Synchronizované plavání je známé spíše pod pojmem akvabely a jedná se o kombinaci plavání, gymnastiky a tance. Výsledkem je umělecké dílo v bazénu, které v sobě skrývá nejen ladnost, ale také dřinu a náročné tréninky. Abychom vám tento sport představili, zúčastnili jsme se ranního tréninku týmu SK Neptun Praha a popovídali si s trenérkou Kateřinou :-)


  • 98% spokojených zákazníků
  • 4 799 ks zboží máme na skladě
  • 259 zákazníků online