Sportoviny

Radíme

Vybavte děti na povinnou výuku plavání!

Od letošního září bude na všech 1. stupních základních škol zavedena povinná výuka plavání. Hurá! Plavání je přece super a každé dítě ví, že je důležité ho ovládat. Nicméně, co přinese dětem zábavu a nové dovednosti, to může rodičům způsobit starosti - co bude potomek na plavání potřebovat a kde to mám sehnat? A od toho jsme tady my! Pojďme na to mrknout ;-)

Kde si v Praze zaplavete pod širým nebem?

Horké letní dny lákají k plaveckému tréninku pod modrou oblohou, kdy bazén prozáří sluneční paprsky. Jenže venkovní koupaliště bývají spíše koupací bazény plné nafukovaček a výskajících dětí, mezi kterými se plavec opravdu těžko proplete. Naštěstí je však také pár bazénů, které mají nataženou nějakou tu dráhu a v určitých denních hodinách si tam zaplavete.

Druhy nosníků

Zaostřeno na typy nosníků u plaveckých brýlí. 

Typ pásků a nastavitelnost

Nedílnou součástí plaveckých brýlí je i pásek. A my vám řekneme, s jakými druhy se můžete setkat.

Druhy těsnění očnic

Těsnění plaveckých brýlí je část mezi obličejem a pevnou skořápkou očnic. Existuje několik druhů a my vám představíme ty, se kterými se setkáte nejčastěji.

Barva očnic u plaveckých brýlí

Každá barva očnice má svou funkci. Jaká je ideální pro vás? 

Jak vybrat plavecké brýle

Jak zvolit plavecké brýle, se kterými se vám bude plavat jedna radost? 

Plavecké brýle s dioptriemi

Koukejte pod vodou i když máte dioptrie. Poradíme vám jak si brýle vybrat. 

Trenér Jakub Kulhánek

Jakub trénuje malé i velké plavce již nějaký pátek a plavání je pro něj celoživotní pohybovou aktivitou. A to pro každého! Nebojte se za ním zajít, ať už jste v jakémkoliv věku a jekékoliv kondici. 

Jak vybavit malé plaváčky na léto u vody

Léto a voda, koupaliště, moře a jezera neodmyslitelně patří k sobě. Dospělým poskytují především osvěžení potřebné v horkých dnech, zatímco pro děti jsou zejména zdrojem zábavy. Abyste o vaše malé plaváčky nemuseli mít strach, poříďte jim výbavu pro první tempa a užijte si společně letní pohodu!

  • 98% spokojených zákazníků
  • 4 798 ks zboží máme na skladě
  • 260 zákazníků online