Sportoviny

Stěhujeme se do nového na Prahu 5

Od 13.8.2012 se stěhujeme na Prahu 5. Naše nová prodejna bude v ulici Plzeňská 82.

Plavecká poradna

V našem plaveckém průvodci najdete spoustu zajímavých informací, tipů a rad. Zaměřili jsme se na nejdůležitější věci pro plavání a tady vám přinášíme podrobnější informace.

Množstevní slevy

Nabízíme množstevní slevy na zboží, které se nejvíce prodává. Při nákupu určitého počtu kusů se můžete dostat až na 10%. Výhodná nabídka platí pro všechny a je časově neomezená.

Nová nohejbalová trička!

Čas nohejbalových turnajů se blíží a proto vám nabízíme nová trička speciálně pro nohejbalisty. Vtipné potisky přesně vystihnou váš přístup ke hře.

Připravte se na dovolenou k moři už teď

Připravte se na letní dovolené už teď. Pokud se chystáte letos k moři, nezapomeňte si přibalit masku a šnorchl.

Návštěva u Galy - továrny míčů

Jako významní prodejci značky Gala jsme byli osloveni a pozváni přímo do továrny v Prostějově, kde Gala sídlí. Nuže taková nabídka se neodmítá a tak se domluvil termín, vzalo auto a jelo se směr Prostějov :-).

Nejlepší plavecké brýle a čepice od Speeda

Nejlepší a dlouho očekávaná řada Fastskin3 od značky Speedo navržená pro vrcholové plavce je konečně u nás!

Výpadek telefonů

Minulý týden  24-25.11 nám přestali fungovat telefonní linky z důvodu přecházení k novému operátoru Vodafone. Nyní je však vše v pořádku a snad se již podobná situace nebude opakovat. Omlouváme se za vyplašení :-).

Vánoční garance vrácení zboží

Nebude partnerovi, partnerce či rodině zboží po Vánocích vyhovovat? Vůbec nevadí, garantujeme Vám výměnu zboží koupené na Vánoce do konce ledna.

Sleva min. 20% na plavecké potřeby

Plavecká sezona je v plném proudu a proto jsme vybrali to nejoblíbenější z plaveckých potřeb a to zlevnili o minimálně 20% !! Akce trvá pouze týden tedy do 10. listopadu !!

  • 98% spokojených zákazníků
  • 4 953 ks zboží máme na skladě
  • 217 zákazníků online