Sportoviny

Karneval barev s plavkami Funkita & Funky Trunks

Hýřivý karneval barev - nic jiného jsme od nové kolekce sportovních plavek Funkita a Funky Trunks ani nečekali. Právě svými originálními vzory si tato australská značka získala srdce mnoha plavců po celém světě. A jaké barvy si pro nás Funkita a Funky Trunks namíchali pro tuto sezónu? Podívejte, je to divočina! :-)

Pít, či nepít. Toť otázka i pro plavce.

Nosíte si na bazén láhev s vodou? A jestli ano, jak často se pro ni při tréninku natáhnete? Možná vás to překvapí, ale mnoho plavců pitný režim vůbec neřeší. Přitom dehydratace na nás číhá i v bazénu plném vody...

Jak se plave v Dánsku

Napadlo vás někdy, jaká je plavecká kultura v jiných zemích? Jestli se plave na světě stejně, nebo má každá země své libůstky? Dneska se dozvíte, jaké specialitky vás potkají na bazéně v Dánsku. A to díky Míše, která hájí barvy Sportex party právě na severu ;-)

Co se nám líbí na nové kolekci plavek Arena a Tyr?

Plavky z nové kolekce Speedo jsme vám představili na konci léta a mnozí z vás už v nich čeří vody na bazénech. Teď se podíváme na to, s čím letos na podzim přišlo duo výrobců Arena a Tyr. Arenu už známe a víme, že sportovní plavky “umí”. Plavky od Tyru jsou u nás poprvé, o to raději si na ně posvítíme ;-)

Startujeme velevýprodej basketbalových bot Adidas, vyberte si svůj model!

Jestli se rádi proženete za míčem na basketbalovém hřišti, rozhodně zpozorněte. Právě teď si můžete v našem velevýprodeji pořídit parádní boty za neskutečně nízkou cenu. Tak se na naše baskeťácké modely pojďte podívat ;-)

Léčebné plavání pohledem fyzioterapeutky

O tom, jak vám plavání dokáže ulevit od bolesti zad, už jste si mohli přečíst tady. Dnes zveme na blog fyzioterapeutku Lucií Duškovou, aby nám poradila, jak plavat s konkrétními diagnózami a zdravotními omezeními. Předáváme slovo Lucce a jdeme na to!  

Rozhovor s naším kapitánem Vojtou Krapítkem

Nové tváře Sportex party - Ančí a Fandu - už znáte. Taky náš Ondra z expedice už se na blogu protočil. Ideální chvíle si posvítit i na sportexácké matadory. Dneska v rozhovoru představujeme Vojtu, který před osmi lety Sportex.cz nastartoval a velitelský můstek vede dodnes. Devět otázek je od nás, ta desátá může být vaše, ptejte se dole v komentáři nebo třeba na Facebooku. Vojta vzkazuje, že odpoví úplně na všechno ;-)

7 důvodů, proč vás plavání zbaví bolesti zad

Bolí vás záda a každá minuta strávená v sedě u počítače je pro vás utrpením? Přesně vy byste měli začít plavat. Zamiřte jednou či dvakrát týdně na bazén, naučte se správnou techniku a úleva od bolesti vás nemine. Jak plavání konkrétně prospívá bolavému tělu i duši? Ponořte se do čtení...

Nová kolekce plavek Speedo - osvědčené materiály, nové barvy a chytré vychytávky

Na prodejnu a do e-shopu vplouvá nová kolekce sportovních plavek Speedo. A že se opravdu povedla! Oblíbené střihy doplnily nové vzory a barvy, ze kterých si vybere zastánce klasiky i fanda pestrosti. Pojďte se na ně podívat!

Užijte si volejbal v Mizunách z nové kolekce!

Proženete se rádi za volejbalovým míčem? A co boty, máte ty správné? Legendární výrobce Mizuno přichází s novou kolekcí volejbalové obuvi, která slibuje lehkost, komfort, stabilitu a prodyšnost. Po pečlivém prozkoumání pokyvujeme hlavou - povedlo se. Tak se pojďte podívat na fota nových kousků a naše první dojmy.

  • 98% spokojených zákazníků
  • 4 953 ks zboží máme na skladě
  • 216 zákazníků online